HP ZBook Ultra G1a 14" OLED Notebook
14" OLED / AMD Ryzen AI Max+ 395 / 64 GB / 2 TB SSD / Windows 11 Pro
HP ZBook Ultra G1a kombinerar professionell prestanda med en ultralätt design som är byggd för krävande kreativa och tekniska uppgifter. OLED-skärmen på 14 tum ger förstklassig skärpa och färgåtergivning - perfekt för grafik, video och CAD-arbete. Med AMD Ryzen AI Max+-processorer och avancerad grafik får du tillförlitlig kraft för multitasking och tunga program. Med lång batteritid och hög mobilitet är ZBook Ultra G1a det perfekta valet för proffs på språng.
Specifikationer :
-
Produkttyp Mobil arbetsstation
-
Färg Meteor Silver
-
Operativsystem Win 11 Pro - danska / engelska / finska / norska / svenska
-
Processor AMD Ryzen AI Max+ 395 upp till 5,1 GHz / 64 MB Cache
-
Minne 64 GB LPDDR5X (medföljande minne är fastlött)
-
Lagring 2 TB SSD - NVMe, TLC
-
Skärm 14" OLED-pekskärm 2880 x 1800 / 2,8K @ 120 Hz
-
Grafik AMD Radeon 8060S
-
Inmatningsenhet Tangentbord, ClickPad
-
Tangentbord Pan Nordic
-
Bakgrundsbelysning för tangentbord Ja
-
Numerisk knappsats Ja
-
Integrerad webbkamera Ja
-
Nätverk 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
-
Batteri 4-cell
-
Funktioner Gångsensor
-
Säkerhet Trusted Platform Module (TPM 2.0) säkerhetschip, fingeravtrycksläsare
-
Mått (B x D x H) 31,22 cm x 21,55 cm x 1,85 cm
-
Vikt 1,57 kg
-
Lokalisering Språk: Norska, Svenska, Finska, Danska / Region: Norge, Sverige, Finland, Danmark
-
Tillverkare Säljare Program HP Smart Buy
-
Certifieringar: ENERGY STAR-godkänd
Alternativa produkter
Produktspecifikationer
| Artikelnummer | 70237360 |
|---|---|
| Märke | HP |
| Skärmstorlek | 14 " |
| Hårddisktyp | SSD |
| Clockspeed | 5,1 gHz |
| RAM | 64 GB |
| Hårddisk | 2 000 GB |
| Processor | AMD Ryzen AI Max+ |
| Refurbished | Nej |
| Touchscreen | Nej |
| Certifieringar | Energy Star |
| Tillverkarens artikelnummer | A3ZJ4ET#UUW |
| EAN-nummer | 0198990985305 |
Produktenheter
| Styck | 1 st |
|---|