HP EliteBook 840 G11 14" bärbar dator
14" / Intel Core Ultra 7 155H / 16 GB RAM / 512 GB SSD / Windows 11 Pro
HP EliteBook 840 G11 14" bärbar dator
HP EliteBook 840 G11 är den perfekta arbetspartnern för professionella användare som behöver en kraftfull och pålitlig bärbar dator i en lätt och elegant design. Med en 14-tumsskärm som kombinerar mobilitet och arbetsplatsens krav får du en mångsidig lösning för både kontoret och de dagar då arbetet utförs på språng.
Den senaste generationens Intel Core-processor ger dig effektiv multitasking och blixtsnabb uppstart, medan SSD-lagring säkerställer snabb åtkomst till dina filer och program. EliteBook 840 G11 är byggd för ett hektiskt liv som kräver hög drifttid och stabil prestanda.
Skärmen ger skarpa bilder och färger med stor kontrast, och det bakgrundsbelysta tangentbordet gör det enkelt att arbeta - även i svagt ljus. Inbyggda säkerhetsfunktioner från HP skyddar dina data med bland annat TPM 2.0 och HP Sure Start. Med Wi-Fi 6E och moderna anslutningsalternativ som USB-C och HDMI har du allt du behöver oavsett var du arbetar.
Specifikationer:
-
Produkttyp Notebook - AI Ready
-
Operativsystem Windows 11 Pro - danska / engelska / finska / norska / svenska
-
Processor Intel Core Ultra 7 (Serie 1) - 155H / 1,4 GHz, upp till 4,8 GHz / 24 MB Cache
-
Minne 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
-
Lagring 512 GB SSD - NVMe
-
Skärm 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
-
Grafik Intel Graphics
-
Inmatningsenhet ClickPad
-
Tangentbord Pan Nordic
-
Bakgrundsbelysning för tangentbord Ja
-
Integrerad webbkamera Ja
-
Nätverk 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
-
Batteri 3-cell
-
Funktioner Gångsensor, rörelsesensor, HP Tamper Lock, värmesensor, adaptiv färgsensor
-
Säkerhet Trusted Platform Module (TPM 2.0) säkerhetschip, fingeravtrycksläsare
-
Storlek (B x D x H) 31,56 cm x 22,43 cm x 1,61 cm
-
Vikt 1,41 kg
-
Lokalisering Språk: danska, norska, finska, svenska / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige
-
Certifieringar: ENERGY STAR-godkänd
Alternativa produkter
Produktspecifikationer
| Artikelnummer | 70233220 |
|---|---|
| Märke | HP |
| Skärmstorlek | 14 " |
| Hårddisktyp | SSD |
| Clockspeed | 1,4 gHz |
| RAM | 16 GB |
| Hårddisk | 512 GB |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen | Nej |
| Refurbished | Nej |
| Certifieringar | Energy Star |
| Tillverkarens artikelnummer | 9G080ET#UUW |
| EAN-nummer | 0198122936281 |
Produktenheter
| Styck | 1 st |
|---|