HP ZBook FireFly 16 G11 16" bärbar dator
16" / Intel Core Ultra 7 155H / 32 GB RAM / 512 GB SSD / Windows 11 Pro
HP ZBook FireFly 16 G11 16" bärbar dator
HP ZBook FireFly 16 G11 är den perfekta lösningen för proffs på språng som kräver prestanda utan att kompromissa med mobiliteten. Med sin högupplösta 16-tumsskärm, kraftfulla Intel Core-processor och professionella NVIDIA-grafik är den här bärbara datorn perfekt för krävande uppgifter som 3D-modellering, videoredigering och databehandling. Den lätta och robusta designen och den långa batteritiden gör den idealisk för arbete både på kontoret och ute på fältet. Förstklassiga säkerhetsfunktioner skyddar dina data varje steg på vägen.
Specifikationer:
-
Produkttyp Notebook - AI Ready
-
Operativsystem Windows 11 Pro - danska / engelska / finska / norska / svenska
-
Processor Intel Core Ultra 7 (Serie 1) - 155H upp till 4,8 GHz / 24 MB Cache
-
Minne 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
-
Lagring 512 GB SSD - NVMe, TLC
-
Skärm 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
-
Grafik NVIDIA RTX A500 / Intel Arc Graphics
-
Videominne 4 GB GDDR6 SDRAM
-
Inmatningsenhet Tangentbord, ClickPad
-
Tangentbord Pan Nordic
-
Bakgrundsbelysning för tangentbord Ja
-
Numerisk knappsats Ja
-
Integrerad webbkamera Ja
-
Nätverk 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
-
Batteri 3-cell
-
Funktioner Gångsensor, värmesensor
-
Säkerhet Trusted Platform Module (TPM 2.0) säkerhetschip, fingeravtrycksläsare
-
Storlek (B x D x H) 35,87 cm x 25,13 cm x 1,92 cm
-
Vikt 1,72 kg
-
Lokalisering Språk: danska, norska, finska, svenska / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige
-
Certifieringar: ENERGY STAR-godkänd
Alternativa produkter
Produktspecifikationer
| Artikelnummer | 70233240 |
|---|---|
| Märke | HP |
| Skärmstorlek | 16 " |
| Hårddisktyp | SSD |
| Clockspeed | 4,8 gHz |
| RAM | 32 GB |
| Hårddisk | 512 GB |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Touchscreen | Nej |
| Refurbished | Nej |
| Certifieringar | Energy Star |
| Tillverkarens artikelnummer | 98N35ET#UUW |
| EAN-nummer | 0198122905607 |
Produktenheter
| Styck | 1 st |
|---|