• Fri frakt över 699 kr (exkl. moms) |
  • Snabb leverans |
  • Trustpilot
CSR  |  Omtanke  |  Kundtjänst

Transceivermodul Ubiquiti 10G SFP+ MM 2-pack

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode transceivermodul

Artikelnummer 70053310

Köp minst 1 styck

Säljes endast á 1 styck.
Avrunda uppåt till styck
Ange giltigt antal
OBS: Antalet medför bruten förpackning.
Avrunda uppåt till styck
729,00 kr. inkl. moms
9 i lager I lager / Leverans: 1-2 vardagar
Se fraktpriser

Ubiquiti U Fiber Transceivermodul 10G SFP+ Multi-Mode, 2-pack

Fibermoduler från Ubiquiti

  • Enhetstyp: SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Antal förpackningar: 2 (specifikationer för enkla objekt)
  • Modell: Insticksmodul
  • Dataförbindelseprotokoll: 10 GigE
  • Gränssnittstyp: SFP+
  • Maximal dataöverföringshastighet: 10 000 Mbit/s
  • Maximalt överföringsavstånd: 300 m
  • Våglängd: 850 nm
  • Multifunktionsfiber (MMF) stöds

Alternativa produkter

Produktspecifikationer

Artikelnummer 70053310
Märke Ubiquiti
Typ Tillbehör
Tillverkarens artikelnummer UF-MM-10G
EAN-nummer 810354025914

Produktenheter

Styck 1 st

Betygsätt produkt


Andra kunder tittade även på